Kontakt

TPTFF’20 korraldusmeeskond

Kui Sul on tekkinud küsimusi, siis siin on meeskond, kelle poole võid julgelt pöörduda!
Tallinna Polütehnikumi Filmifestivali üld e-mail: filmifestival@tptlive.ee

Rene Henri Rand, peakorraldaja

Rene Henri Rand, peakorraldaja

TPT Filmifestival on one of the kind. See on üks hea võimalus oma loomingut teistele näidata ja eakaaslastega ideid vahetada. Meie Filmifestivali kontseptsioon on hea ning hästi läbi mõeldud. Peakorraldajana tegutsen selle nimel, et sündmus saaks vääriliselt kajastatud ning kõigi küsimustele leiduks vastused. Samuti vastutan sündmuse toimumise eest.

Kaisa Liimets, huvijuht

Kaisa Liimets, huvijuht

TPT Filmifestival on terviklik sündmus, mis proovib murda stereotüüpe ning anda kõikidele „filmipisikuga“ koolinoortele üle kogu Eesti võimaluse oma ideid ka teistega jagada. Sündmuse professionaalsuse tagab omavahel hästitoimiv tiim, mitmekülgne oma ala asjatundjatest žürii, toetajad ja sponsorid ning põhjalikult läbimõeldud kontseptsioon. Minu ülesanne huvijuhina on tegutseda selle nimel, et kõik festivali eesmärgid saaks täidetud ning et TPT Filmifestival oleks sama produktiivne ka järgnevatel aastatel.

Luella Bassarab, kommunikatsiosonijuht

Luella Bassarab, kommunikatsiosonijuht

Minu jaoks on TPT Filmifestival parim võimalus noorte jaoks näidata oma oskusi ja loomingut. Mida saavad hinnata, mitte ainult sinu sõbrad ja vanemad vaid ka professionaalne žürii. Minu roll selle festivali osas on vaadata, et te saaksite kõik värskemad uudised õigeaegselt kätte ja vajadusel leida vastused kõigile teie küsimustele.

Karl Erik Karbus, koostööpartnerite koordinaator

Karl Erik Karbus, koostööpartnerite koordinaator

TPT Filmifestival lubab noortel ja huvilistel teha algust filmitegemisega ja saada valdkonnaga seotud inimestelt tagasisidet saada. Näha oma teost suurel ekraanil, ning tutvuda teiste kontseptsioonidega. Minu määratud roll üritusel on meelelahutuse tagamine ja esinejatega suhtlemine.

Elo Koidu, kommunikatsioonijuht

Elo Koidu, kommunikatsioonijuht

TPTFF on suurepärane võimalus noortel oma andeid ja oskusi näidata, olgu nad kas algajad või juba oskajad. Ma aitan välja kommunikatsiooniga ja vastutan, et info jõuaks kõigi huvilisteni.

Banksy, motivaator

Banksy, motivaator

Motiveerin parimat meeskonda ja teen oma teraapiat. Vahepeal toon neid ka maale tagasi…inimesed on naljakad.