Kontakt

Kui Sul on tekkinud küsimusi, siis siin on meeskond, kelle poole võid julgelt pöörduda!

Tallinna Polütehnikumi Filmifestivali üld e-mail: filmifestival@tptlive.ee

Rene Henri Rand

Peakorraldaja

E-posti aadress: renehenri.rand@tptlive.ee

TPT Filmifestival on one of the kind. See on üks hea võimalus oma loomingut teistele näidata ja eakaaslastega ideid vahetada. Meie Filmifestivali kontseptsioon on hea ning hästi läbi mõeldud. Peakorraldajana tegutsen selle nimel, et sündmus saaks vääriliselt kajastatud ning kõigi küsimustele leiduks vastused. Samuti vastutan sündmuse toimumise eest.


Elo Koidu

Kommunikatsioonijuht

E-posti aadress: elo.koidu@tptlive.ee

TPT Filmifestival on lahe sündmus, kuna see annab noortele nii huvitava ja laheda platvormi kus oma mõtteid teostada. Nähes kõiki neid noori, kes pikalt just selle nimel töötavad, et oma ideid meie ekraanile saada, on vaimustav. See on kindlasti mõnus väljakutse paljudele. Kuigi endal filmikunst käpas ei ole, teen alati kindlaks, et meie fännideni jõuavad kõige kuumemad uudised ja tähtsamaid teated!

Kaisa Liimets

Huvijuht

E-posti aadress: kaisa.liimets@tptlive.ee

TPT Filmifestival on terviklik sündmus, mis proovib murda stereotüüpe ning anda kõikidele „filmipisikuga“ koolinoortele üle kogu Eesti võimaluse oma ideid ka teistega jagada. Sündmuse professionaalsuse tagab omavahel hästitoimiv tiim, mitmekülgne oma ala asjatundjatest žürii, toetajad ja sponsorid ning põhjalikult läbimõeldud kontseptsioon. Minu ülesanne huvijuhina on tegutseda selle nimel, et kõik festivali eesmärgid saaks täidetud ning et TPT Filmifestival oleks sama produktiivne ka järgnevatel aastatel.

Britta Kadanik

Koostööpartnerite koordinaator

E-posti aadress: britta.kadanik@tptlive.ee

See on sündmus, mis annab väga paljudele võimaluse ennast proovile panna. Pane vaid mõte tööle ja lase ideedel lennata. Korralduse poole pealt on see hea challenge. Mida teen mina, et TPT Filmifestival toimuda saaks? Võlun välja õhtujuhtide tekstid ja otsin parimad sponsorid.

Kadri Agu

Lava manager

E-posti aadress: kadri.agu@tptlive.ee

TPT Filmifestival on lahe sündmus, sest et see annab noortele hea võimaluse tulla oma filmikestega avalikkuse ette ning panna oma anded proovile. Samuti toob see sündmus kokku palju põnevaid ja ägedaid inimesi. Minu roll selle festivali korraldamisel on olnud erinevad jooksvad küsimused- alates potensiaalsete sponsorite leidmisest kuni festivali gaalaõhtuni välja. Nohh natuke siit ja natuke sealt.

Banksy

Motivaator

Motiveerin parimat meeskonda ja teen oma teraapiat. Vahepeal toon neid ka maale tagasi…inimesed on naljakad.